Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
MARSHALL MAJOR MK.II BLACK - нова модель закритих портативних навушників

MARSHALL MAJOR MK.II BLACK - нова модель закритих портативних навушників

Нове надходження!!!

05.01.18

MARSHALL MAJOR MK.II BLACK

Модель призначена в першу чергу для тих, хто слухає музику з портативних пристроїв. Її можна використовувати як звичайні навушники, а можна - як гарнітуру. Навушники оснащені мікрофоном, який дозволяє прийняти дзвінок або зробити запис голосу.

Підключення MARSHALL MAJOR II - провідне, одностороннє, але у кабелю цієї моделі є цікаві особливості: кабель - частково прямий, а посередині розташований кручений відрізок, що запобігає сплутування кабелю, а також дозволяє при необхідності збільшити його довжину за рахунок розтягування кілець, також кабель повністю відокремлюємий, і підключати його можна як з лівого боку, так і з правого. 

Звук навушників - прекрасно збалансований, густий і насичений, з приємним оксамитовим відтінком, яким знаменитий Marshall.  Спеціально розроблені нові динаміки дають більш глибоке і щільне звучання басів, при цьому більш акцентовані і ясно читаються верху і чіткі середні частоти. При цьому навушники передають звучання дуже природно і достовірно.

Форма чашок навушників - квадратна, але з трохи більш округленими кутами в порівнянні з попередньою моделлю Major. Cнаружі амбушур завдано впізнаваний вініловий логотип, знайомий всім, хто коли-небудь бачив підсилювачі Marshall. Стінки амбушур мають стійке до стирання вінілове покриття .

Навушники дуже легкі, а також прекрасно підлаштовуються під форму голови і не викликають втоми не тільки при тривалому прослуховуванні музики, а й при носінні на шиї, коли вони не використовуються. Втім, вони зручно складаються в компактну конструкцію, яку зручно зберігати і носити з собою. 

Предыдущие новости