Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
FENDER DELUXE STRATOCASTER HSS MN TOBACCO SUNBURST електрогітара

FENDER DELUXE STRATOCASTER HSS MN TOBACCO SUNBURST електрогітара

Нове надходження!!! Серія Deluxe Fender пропонує вам класичні гітарні фільтри Fender з розкішною електронікою та сучасними функціями за доступною ціною.

24.10.17

FENDER DELUXE STRATOCASTER HSS MN TOBACCO SUNBURST електрогітара

Гітара, що володіє насиченим хард-рокових тоном змогла об'єднати в собі стиль інструментів Deluxe і універсальне звучання Fender.

Подану електрогітару серії Deluxe, вважають за краще як професійні гітаристи, так і просто поціновувачі легендарного звучання Strat. Багате, тепле звучання, яке видає бріджевий хамбакер, надає інструменту насиченості і яскравості. Цей інструмент, який пройшов перевірку часом, прекрасно проявить себе в будь-якому музичному жанрі. На гітарі встановлені безшумні звукознімачі, які формують традиційний саунд Stratocaster захищений від настирливого шуму та електромагнітних завад. Бріджевий хамбакер має помірний вихід, теплий, насичений тон. Цей звукознімач обладнаний товстої алюмінієвої пластиною, призначеної для зменшення електромагнітних перешкод.

Спеціальний перемикач S-1, що знаходиться в ручці регулювання гучності дасть можливість вибору звучання однієї з двох котушок хамбакера. Таким чином, гітарист може отримати класичний звук Stratocaster за допомогою однієї гітари. На деку встановлено тремоло з плавним ходом - 2-Point Synchronized Tremolo with Bent Steel Saddles. Зручний кленовий гриф з накладкою з клена, радіусом 12 "дозволяє з легкістю виконувати найскладніші пасажі. Лакові кілки забезпечують підвищену стабільність ладу гітари навіть при самій інтенсивної грі. Дека інструменту покрита якісним поліуретановим лаком, який збереже первісний блиск на довгі роки.

Електрогітара FENDER DELUXE STRAT HSS MN  є ідеальним рішенням для гітаристів, які потребують багатофункціональному інструменті для сцени і студії.

Компанія Fender Musical Instruments Corporation була заснована в 1946 році і до цього дня залишається символом нововведень і знакових подій. Купити гітари Fender можуть виконавці різного рівня і достатку. Багатство асортименту, безліч філій по всьому світу, організована мережа продажів підтримують стійкий попит на Fender Stratocaster , Telecaster та інші популярні моделі. Виробник дбає про якість звуку, безперервно вдосконалює технологію виготовлення. 

Ви можете купити гітару Fender в Україні з безкоштовною доставкою в нашому інтернет-магазині mayak-music, а з усіх питань звертатися до менеджерів по т. 067-726-46-54, 095-702-99-01, 063-742-97-21. 

Предыдущие новости