Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Hughes & Kettner гітарні підсилювачі найвищої якості.

Hughes & Kettner гітарні підсилювачі найвищої якості.

Нове надходження

24.01.17

З 1984 року назва Hughes & Kettner стала синонімом у всьому світі  гітарних підсилювачів найвищої якості. Спроектовані у Німеччині, ці підсилювачі є продуктом великого досвіду та бажанням створити чудовий звук, який буде доступний найвибагливішим гравцям.

Істина така, що кращі гітаристи починали з обладнання невеликого розміру, також що іноді невеликий підсилювач є кращим за великий в таких ситуаціях  - наприклад, коли потрібно займатись в своїй невеликій кімнаті, для невеликих джемів, для розігріву перед концертом, або для гри в невеликих клубах. Саме для таких ситуацій компанія розробила  двоканальні комбо-підсилювачі, які користуються популярністю, як у початківців, так і у професіоналів, серія Blue  доступна з пружинним ревербератором (R) або з  цифровим процесором ефектів, з такими ефектами: реверберація, хорус, фленжер і ділей.

Hughes &  Edition Blue 15 DFX комбопідсилювач для електрогітари

Його суть в простоті: повністю аналоговий тракт сигналу видає такий якісний звук, що  вам мимоволі захочеться шукати лампи в цьому підсилювачі. Якщо ви любите гратися з ручкою гучності гітари, витискаючи зі звукознімачів найменші нюанси звуку, то вам однозначно сподобається віддача цьго комбопідсилювача. Як тільки ви почуєте його надпотужній і обємний звук, ніж можна було б очікувати для підсилювача такого розміру - ви будете знати, що це дійсно підсилювач Hughes & Kettner.

Не судіть про книгу по обкладинці - ця маленька мишка може гарчати, викидаючи небачені маси звуку для підсилювача подібного класу. Цей компактний комбо для занять пропонує жирний, живий і багатий звук і має динамік 8" Celestion®.

Предыдущие новости