Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Нове надходження Cucurbit або Hulusi - гарбузова флейта.

Нове надходження Cucurbit або Hulusi - гарбузова флейта.

Етнічний духовий інструмент з Китаю.

10.01.17

Нове надходження Cucurbit або Hulusi - гарбузова флейта, етнічний духовий інструмент з Китаю. Назва флейти походить від китайських слів Hulu, що означає "гарбуз" і сі, що означає "шовк" . Cucurbit перекладається як "Гарбузова пляшка шовку".

"Гарбузову флейту" спочатку використовували в основному в провінції Юньнань етнічною меншиною людей Дай. Серед Дай існувала зворушлива легенда про Cucurbit:

"Кажуть, що в далекому минулому, юнак з  Дай врятував свою кохану під час гірської повені, він кинувся  вбурхливі хвилі тримаючись за  гарбуза. Його непохитна вірність і любов доторкнулася до Будди, який вставив бамбукові труби в золотисту рослину  і віддав її сміливцю. Піднявши золотий гарбуз, парубок грав красиву музику. Раптово, повінь відступила, почали розцвітати квіти  і павичі повідкривали свої хвости. Всі речі на землі, здавалося, посилають свої добрі побажання людям."

З тих пір,  кукурбіт флейта передавалась з покоління в покоління серед людей Dai. Чоловіки народу Дай зізнаються в коханні своїм обраницям, граючи їм прекрасну музику на незвичайному музичному інструменті.

Гарбузова флейта має надзвичайно красиве, етнічне звучання. Звуки цього інструменту відразу асоціюються з чимось східним,спливають в голові всі відомі пов'язані з цим образи - красиві природні простори, гори, чайні та рисові поля, буддійські храми і т.д..

Хулусі - язичковий духовий інструмент, звук виходить за рахунок вібрації металевої пластинки, встановленої на центральній  бамбуковій трубці. У свою чергу вона занурена всередину висушеного гарбуза- "горлянки", в якій звук посилюється.

Флейта має простий і елегантний зовнішній вигляд, легка в освоєнні, маленька її легко носити з собою.

У нашому музичному магазині mayak-music Ви можете придбати цю екзотичну флейту.

Предыдущие новости