Корзина
273 отзыва
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17

Нові педалі ефектів Dunlop, MXR, Cry Baby, Way Huge

Нові педалі ефектів Dunlop, MXR, Cry Baby, Way Huge

13.05.16

Нові педалі ефектів Dunlop, MXR, Cry Baby, Way Huge

Новинки Dunlop MXR Way Huge Cry Baby на NAMM Show 2016

Новинки Dunlop MXR Way Huge Cry Baby на NAMM Show 2016

 

Традиційно для NAMM Show, американські компанії відчувають тут себе як вдома. А вони і є будинки, адже NAMM проводиться виключно в США - взимку в сонячному Анахаймі, Каліфорнія, а влітку - в не менш сонячному Нешвіллі, штат Теннессі. Компанія Jim Dunlop в цьому році побудувала високий і дуже ефектний стенд за принципом: биcтрее, вище, сильніше! Останні роки Dunlop просто фонтанують цікавими новинками і, найголовніше, завдяки таланту своїх інженерів і менеджерів, раз по раз, виводить свої бренди на новий якісний рівень. Але в цьому році навіть завзяті фанати дивувалися частіше звичайного. "Сестра, зроби телевізор голосніше! Почнемо, мабуть!" (С)

 

 

MXR REVERB

MXR M300 Reverb педаль купить в Украине

 

ПЕРШИЙ цифровий MXR - і відразу "sold out". Нехай вас не бентежить типова коробочка розміром з Phase90, там всередині живе хитра, складна, але безкомпромісно якісна аналогово-цифрова схема стерео реверберації. Потужний DSP Sharc, якісні 24/96 кодеки з динамічним діапазоном в 113дБ забезпечують ефект реверберації студійної рівня, як в кращих рекових приладах або плагінах. На вибір доступно шість моделей: "Plate", "Spring", "Epic", "Mod", "Room" та "Pad". Останній буде особливо цікавий любителям "Космозоо" завдяки комбінації в одному і шіммер-реверберації і синтезаторного звуку, і ще й двох октавних ліній (вгору і вниз). Унікальною особливістю новинки є наявність паралельного 100% аналогового чистого сигналу, який має свій окремий преамп Class A і вихідний буфер Class A. Цифровий ефект завжди подмешивается до основного 100% аналоговому і в плані якості це особливо помітно при використанні і іншими педалями, особливо драйвами.

 

 

Педаль має і ряд прихованих функцій. Наприклад, дозволяє вибрати тип байпасс педалі: релейний "true bypass" або режим "Trails", при якому "хвости" реверберації будуть звучати і при виключенні ефекту. Ще одна хитрість для тих, хто використовує ревербератор в петлі ефектів підсилювача - режим "Wet", в якому на вихід надходить 100% оброблений сигнал. Передбачено і вхід для підключення педалі експресії, наприклад, Dunlop Volume X або нової Volume X Mini. Для одного обраного режиму в крайніх положеннях педалі можна налаштувати різні положення ручок "Decay", "Mix", "Tone" і плавно змінювати звучання ефекту, переміщаючи педаль вгору або вниз.

Новинка надходить в продаж влітку 2016 року. Очікувана вартість - 230у.е.

 

 

JOHN PETRUCCI CRY BABY WAH

JP95 John Petrucci Cry Baby Wah

 

John Petrucci Signature Cry Baby® Wah - це результат багаторічного пошуку свого wah звучання від легендарного прог метал гітариста Dream Theater. Протягом багатьох років Джон використовує Реков систему Cry Baby Rack Wah, в якій за допомогою точного налаштування безлічі різних параметрів він знайшов свій звук, що відображає його стиль і експресію. І ось недавно, John і інженер групи Dream Theater Richard Chycki, спільно з командою дизайнерів Cry Baby, вирішили повторити і поліпшити це звучання, тільки тепер в форматі звичайної педалі. Сам John характеризує її звучання як "масивне і задерикуватий як у злого, що кричить монстра, при цьому з відмінним діапазоном експресії - ідеально як для окремих нот, так і гарчали, важких акордів."

 

 

Налагоджена з фабрики за смаком самого John, модель JP95 (заводський код новинки) повноцінно оснащена всіма органами управління для точного налаштування свого звуку: гучністю для додавання гейна, добротністю Q для регулювання ширини фільтра, а також 6-смуговим еквалайзером для формування wah тони в діапазоні 100Гц - 3.2кГц. Хочете підлаштувати звучання за своїми особистими уподобаннями? Просто зніміть задню кришку - і вперед. John Petrucci Cry Baby Wah розміщується в ефектному хромованому корпусі з логотипом JP.

 

JP95 John Petrucci Cry Baby Wah

 

Новинка надійде в продаж навесні 2016 року. Очікувана вартість - 230у.е.

 

 

WAY HUGE OVERRATED SPECIAL OVERDRIVE

Way Huge Overrated Special Overdrive Joe Bonamassa

 

Way Huge Overrated Special - смачний і жирний бутиковий овердрайв для сучасного короля блюзу - Joe Bonamassa. Компанії Dunlop в терміновому порядку довелося налагоджувати виробництво після того, як Джо виклав в Instagram фото трьох своїх прототипів.

Педаль базується на кілька модифікованої схемотехнике педалі Green Rhino з додаванням регулятора 500Hz і буде випущена обмеженим тиражем всього в кілька сот примірників. Кілька з них доберуться і до України. Маст хев для колекціонерів і фанатів звуку Joe Bonamassa.

Новинка надходить в продаж навесні 2016 року. Очікувана вартість - 210у.е.

CRY BABY BASS MINI

Cry Baby Bass Mini педаль купить

 

Слідом за успішної малятком Cry Baby Mini, що наробила багато галасу, і паралельно отримала мішок різних нагород по всьому світу в 2015 році, на ринок виходить модифікація міні крайбебі для бас-гітари Cry Baby Bass Mini. Великий білий брат - 105Q Cry Baby Bass Wah - довгі роки був одним з найпопулярніших ефектів для бас-гітари, з потужним і експресивним звучанням. Тепер цей звук можна отримати в більш компактному форматі і вмістити на своєму педалборд ще парочку-другу педалей без шкоди для звучання. Регулювання гучності і добротності (Q) збоку педалі допоможуть налаштувати звучання по своєму смаку, при цьому фундаментальний низ баса, або навіть електрогітари в низькому ладі, буде завжди з вами!

Новинка надходить в продаж навесні 2016 року. Очікувана вартість - 140у.е.

 

DUNLOP VOLUME X MINI

Dunlop DVP4 Volume X mini

 

Парад міні-бікіні триває! На красивому банері вона можливо і виглядає значною і величезною, але в реальному житті все набагато компактніше. Однак це не привід відмовлятися від всіх булочок великий (так, дуже великий) Volume X. Все той же алюмінієвий корпус, м'який і зручний в роботі привід "Low Friction Band-Drive", можливість зміни полярності і регулювання значення внутрішнього потенціометра. Так-так, можна використовувати цю педаль ще і як педаль експресії! Вхід AUX може функціонувати як вихід для тюнера, так і для підключення до педалей і пристроїв, де Volume X Mini буде працювати як педаль експресії. З новим MXR Reverb, наприклад.

Новинка надходить в продаж навесні 2016 року. Очікувана вартість - 140у.е.

 

 

 

 

MXR STUDIO COMPRESSOR

MXR Studio Compressor педаль эффектов

Фахівці MXR взяли класичний студійний компресор і зменшили його до розмірів гітарної педалі. MXR Studio Compressor оснащений регуляторами "Attack", "Release", "Ratio", "Input" і "Output", тому ви легко зможете налаштувати всі найдрібніші нюанси компресії - від практично нечутній до жорсткої "чавкають" - прямо на сцені, а для зручності використання педаль оснащена яскравим LED індикатором ступеня компресії. Технологія "Constant Headroom Technology ™", що підвищує напругу з 9В до 18В і забезпечує стабільне живлення електронних схем навіть при практично розрядженою батареї, дозволяє домогтися великого запасу по переусіленію, зберігаючи звучання чистим, розбірливим і неймовірно динамічним. І все це упаковано в міцний легкий алюмінієвий корпус розміром з компактну MXR Phase 90.

Новинка надходить в продаж навесні 2016 року. Очікувана вартість - 220у.е.

 

 

 

DUNLOP ECHOPLEX DELAY

Dunlop EP103 Echoplex Delay педаль дилей аналоговый

Оригінальний стрічковий відлуння дилей Echoplex® EP-3 здобув популярність завдяки теплій, природною модуляції і музикальності в звучанні. Ефект став ключовим для багатьох гітарних ікон в '60 -х і '70 -х. Ті самі EP-3, звичайно, дуже недешеві, примхливі і за розмірами як касетний відеомагнітофон (їх хтось пам'ятає ще?).
Ось тут і виходить на сцену Dunlop EP103 Echoplex Delay. Розміром з канонічну Phase 90, володіючи простим управлінням і високоякісним 100% аналоговим трактом для необробленого сигналу, він повною мірою відтворює легендарне звучання EP-3. Регулятор "Delay" встановлює час повторень - від 4 до 750 мсек, ручка "Sustain" відповідає за кількість повторень, а "Volume" - за вихідну гучність.

Здавалося б, ну ось і все. Ні не все! Крім основного, у педалі є і особливий режим "Age mode". За замовчуванням, педаль працює в звичайному відкаліброваному режимі, за аналогією з реальною EP-3, на якій встановлена ​​"свіжа" і нова стрічка - звучання яскраве і чисте з легкої детонацією і модуляцією. А ось якщо натиснути на ручку "Volume", то педаль переходить в режим старіння стрічки. У повторень звучання стає більш глухим і глибоким, підвищується сатурація і спотворення, які "поглиблюються" з поворотом ручки за годинниковою стрілкою.

 

 

Оброблений сигнал в EP103 Echoplex Delay зазнає ті ж тональні метаморфози, що дає і EP101 Echoplex Preamp, тоді як чистий необроблений сигнал залишається недоторканим. Для повноцінного насолоди звучанням а-ля EP-3, ми рекомендуємо використовувати EP101 перед EP103.

У EP103 Echoplex Delay також є можливість синхронізації темпу і аж до значних 4 секунд затримки при використанні опціонального перемикача M199 MXR Tap Tempo. Чистий необроблений сигнал 100% аналоговий з технологією Constant Headroom Technology ™ - він забезпечує до 20 Вольт по переусіленію. При роботі з педаллю можна вибрати тип байпасс: true relay або trails bypass (точно як же і у нового MXR Reverb). Крім цього EP103 можна встановити в режим "100% wet" для використання в петлі ефектів підсилювача, а також в моно / стерео. Про всяк випадок нагадуємо: стрічку купувати і міняти не треба :)

Новинка надходить в продаж влітку 2016 року. Очікувана вартість - 220у.е.

Предыдущие новости