Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Yamaha виграє багато

Yamaha виграє багато

09.05.16

Yamaha - продукція переможців

На цьогорічній виставці Musicmesse компанія Yamaha виграла багацько номінацій.

Барабанна установка: "Recording Custom" 

З"явившись у 1975, серія Recording Custom стала промисловим стандартом, еталоном. Їх вибирають студії та професійні барабанщики по всьому світі. Співпрацювавши зі Стівом Гаддом компанія випустила модифіковану серію цих барабанів з круглішим, об"ємнішим звуком. Та внесла деякі нові елементи в дизайн.

 

 

 

Електрогітара: "Revstar" 

Гітари "Revstar" внесли нове електричне дихання в сучасний світ дизайну гітар. Розробники надихались вінтажними мотоциклами при моделюванні цієї серії. Кожна гітара у серії є унікальною, хоч у них всіх прослідковується спільні риси.Кожен  знайде те що він хоче. 

 

 

 

 

 

Гітарний підсилювач голова: "THR100H Dual"

"THR100H Dual" має фунціональність двох підсилювачів в одній упаковці і вагою до 5 кг.На ньому можна вибрати все, від типу ламп до класу підсилювача, є бустери і ревер симулятори. І ще й повноційні дві лінії. Ну хіба не щастя?

 

 

.

"MONTAGE" Музичний синтезатор

Функцій у інструменті "MONTAGE" просто не перерахувати, голвне що варто виділити, то це витончену динамку, масивний звук і дизайн такий аби підштовхувати вашу креативність вперед.

 

 

 

 

.

Програмне забезпечення для запису/: "Steinberg Cubase 8.5" 

Все у цій програмі спрямовано на одну меті- зробити створення музики простим. Працюйте над доріжками разом, завантажуючи їх у хмару. Просто затягуйте доріжки з інших проектів. Завнтажте свої налаштування програми на будь якому комп"ютері. Перероблено і додано синтезатор і MIDI редактори. Та ще багато іншого.  

 

 

 

 

 

Система мікшування: "RIVAGE PM10" 

"RIVAGE PM10" це нове покоління Yamaha PM. Було помітно покращено якість звуку, функціональність, стабільність роботи, варіанти розширення. RIVAGE PM10"  це новий флагман спрямований на майбутнє і для роботи багатьох поколінь,.

Предыдущие новости