Корзина
179 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
АНОНС: YAMAHA MONTAGE!

АНОНС: YAMAHA MONTAGE!

Новий флагманський синтезатор Yamaha скоро в продажу в Mayak-music.prom.ua

29.04.16

Yamaha Montage - JAM.UA

Montage знаменує собою нову еру, принесену компанією, яка подарувала нам легендарні синтезатори DX і Motif. Yamaha Montage - наступний етап розвитку синтезаторів з просунутим контролем динаміки, потужним функціоналом для створення нових звуків, елегантним дизайном і зручним інтуїтивним управлінням. Якщо ви любите DX і Motif - приготуйтеся закохатися в Montage!

  Motion Control Synthesis Engine Yamaha Montage - JAM.UA

Motion Control Синтез двигуна дозволяє вам керувати двома потужними звуковими двигунами: AWM2 (високоякісні семпли і субтрактивний синтез) і FM-X (сучасний синтез, заснований на частотної модуляції). Обидва генератора можуть бути розподілені по зонах або нашаровані один на одного (до 8 елементів на 1 тембр). Використання Motion Control дозволяє створювати звуки, які неможливо отримати з більш ранніх моделей "залізних" синтезаторів!

Поворотний енкодер Super Knob

Yamaha Montage - JAM.UA

Yamaha Montage - JAM.UA

Змінюйте звучання інструменту використовуючи супер ручки. Від найдрібніших деталей до глобального трансформування - Супер Ручка може контролювати безліч параметрів одночасно відкриваючи нові простори для вашої творчості. Ви також можете призначити Супер Ручка на педаль експресії для повного контролю навіть під час гри двома руками.

Motion SEQ

Yamaha Montage - JAM.UA

Yamaha Montage - JAM.UA

Motion Sequences - це синхронізована і повністю керована послідовність зміни практично будь-яких параметрів синтезатора, що забезпечує неймовірні нові способи програмування звучання. Motion послідовності також має виділені контролери на фронтальній панелі для простоти і зручності настройки та внесення змін в режимі реального часу для неперевершеної інтерактивності і експресії.

Envelope Follower

Yamaha Montage - JAM.UA

Yamaha Montage - JAM.UA

Функція обвідної дозволяє використовувати аудіо для управління практично будь-яким параметром або ефектом синтезатора. Наприклад партія барабанів може додати в ваше звучання запальний пульсуючий ритм, а записаний вокал - управляти відразу декількома параметрами для ефекту "говорить" синтезатора. Ви навіть можете використовувати "живе" аудіо, підключивши його до лінійного / мікрофонний вхід.


Потужний функціонал створення тембрів

Yamaha Montage - JAM.UA

Montage обладнаний двома легендарними звуковими двигунами, модернізованими для приголомшливого звучання під час виконання і комплексного формування тембрів.

AWM2

AWM2 - пропріетарна технологія компанії Yamaha, що забезпечує ефективну компресію цифрових даних без втрати якості звучання для неперевершеного, неймовірно реалістичного відтворення звуку.
128 нот стерео поліфонія

Насолоджуйтесь багатим стерео звучанням не жертвуючи при цьому половиною доступних нот.
Кількість хвильових форм

MONTAGE вміщує приблизно в 10 разів більше хвильових форм ніж MOTIF XF, дозволяючи використовувати більше семплів для кожного інструменту. Результат - неймовірно реалістичне звучання і відтворення кожного, навіть найменшого нюансу вашого виконання.
Вбудована флеш-пам'ять

На борту у MONTAGE знаходиться 1,75 ГБ користувальницької флеш-пам'яті, що відрізняється високою швидкістю запису і читання. Ви можете використовувати її для зберігання власних семплів або бібліотек, доступних на сайті yamahasynth.com

 

FM-X

Неймовірно функціональний і гнучкий тон-генератор, який ви можете почути практично в кожній хітової записи 80-х. FM-X відрізняється чудовим динамічним діапазоном, потужністю і точністю відтворення. Montage має FM з 8 архітектуру операторами і 128 нотну поліфонію, що дає вам величезну кількість можливостей формування звучання.

Yamaha Montage - JAM.UA

MONTAGE оснащений значною бібліотекою чудових звуків, таких як абсолютно новий тембр флагманського рояля Yamaha CFX і розкішного Bosendorfer Imperial, неймовірно деталізованими тембрами струнних та духових інструментів і обраними звуками з сімейства синтезаторів сімейства DX і TX. Всі тембри були модернізовані для того, щоб максимально розкрити переваги тон-генератора Motion Control Синтез двигуна.

MONTAGE повністю сумісний з тембрами MOTIF XF. Крім того, компанія Yamaha розробила спеціальний FM конвертер для забезпечення сумісності з легендарними тембрами DX7.

Ефекти Yamaha Montage - JAM.UA

Від насиченою реверберації і до неймовірно деталізованих Virtual Circuit Modeling (VCM) ефектів - MONTAGE оснащений потужним інноваційним DSP, який вирізняється чудовою якістю звуку. Використовуйте ефекти Удар Повтор, вініловий перерву або Bit Дробарка для того щоб отримати сучасне EDM танцювальне звучання. Ви навіть можете додати компресор з функцією сайдчейн, для досягнення модернового дакінг ефекту. Або ж поринете в світ класичних ефектів, таких як Analog Delay, VCM Phaser або один з багатьох симуляторів підсилювача.
Піаністи обов'язково оцінять спеціальні ефекти для фортепіано, наприклад Damper Resonance (амортизаційний резонанс) створює широке і глибоке звукове поле у ​​фортепіано, а також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпуску демпфер педалі. А чудова HD реверберація зможе перемістити вас у будь-який простір - від вітальні до кафедрального собору.

"Pure Analog Circuit" Yamaha Montage - JAM.UA

MONTAGE обладнаний професійними балансними виходами зі схемотехнікою "Pure Analog Circuit" (PAC). PAC покращує якість сигналу після конвертації для точного відтворення гармонік і частотного діапазону. Результат - експресивне і точне відтворення кожної зіграної ноти.


Чудова інтеграція

Yamaha Montage - JAM.UA

Як інтегрувати ваше інструмент в операційну систему? Як організувати і впорядкувати бібліотеку звуків і ефектів? Як саме ви хочете взаємодіяти з інструментом під час виконання? MONTAGE дає вам відповіді на всі ці (і не тільки ці) питання завдяки гнучкому і зручному інтерфейсу.