Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Етнічні музичні інструменти

Етнічні музичні інструменти

Етнічні музичні інструменти
Етнічна музика - це індивідуальність народу, виражена в звуці.

17.01.17

В даний час музика є звичайнісіньким, вже всім звичним і невід"ємним атрибутом повсякденного життя. Ми слухаємо її в будинку, на роботі, в машині, в громадському транспорті і т.д..

Але як часто ми замислюємося, коли народилася та як розвивалася етнічна музика, та сама музика, яка передувала всім цим звичним для нас музичним стилям і напрямкам, музика, що охоплює світ, що акцентує народну культуру. Перші етнічні музичні інструменти з'явилися ще до нашої ери. Археологами були знайдені всілякі предмети з малюнками, які були створені ще 20000 років до н.е. На цих малюнках зображені музиканти з духовими та струнними музичними інструментами, на зразок сучасних флейт і арф. Однак музика з'явилася ще раніше. Можна сміливо припустити, що музика була завжди.

Етнічна музика - один з найбільш яскравих способів самовираження народів світу, вона втілює в собі культуру, побут і у кожного народу є свої унікальні етнічні музичні інструменти, які мають своє певне звучання, і мають характерні способи гри на них.

Етнічні музичні інструменти - після тривалого періоду забуття в наші дні впевнено повертають свою популярність в сучасному світі.

Неможливо уявити Африку без запального ритму джембе. Батьківщиною джембе вважається Західна Африка, Малі. В Африці джембе грає роль не тільки музичного інструменту, але і є засобом оповіщення населення про ту чи іншу подію.

Бонги теж своєю появою зобов"язані  Африці, хоча в даний час - це кубинський ударний інструмент.

Дарбука -  старовинний барабан, поширений на Близькому Сході, Єгипті і Балканах. Дарбука має форму кубка. Ритмічні звуки дарбуки змушують слухачів рухатися, слідувати її звучанню. В арабських країнах цей музичний інструмент звучить у всіх популярних, сучасних хітах.

Табла - традиційні індійські барабани. На ньому грають лівою рукою, і він створює низький басовий звук. Грають на табла сидячи, з використанням обох рук, причому в видобуванні звуку бере участь вся долоня.

Каратали - це один з ритуальних індійських ударних інструментів. Каратали представляють собою два окремих диска, які пов'язані між собою мотузкою, звук витягають за допомогою ударів дисків одна об одну. Ці інструменти є сакральними ритуальними предметами, активно використовуваними буддистськими ченцями і спадкоємцями шаманських традицій. Буддисти читають під них мантри.

Дамару - тибетський барабан. Традиційно дамару використовується тибетцями, непальцями і індусами в ритуалах, які пов'язані з поклонінням Шиві, бо за переказами, дамару його улюблений інструмент. На обидві сторони цього барабана туго натягнута шкіра, середня частина  звужується, вона обв'язана, і від неї відходить ручка і дві мотузки, до яких прикріплені дерев'яні, шкіряні або кістяні важки, що створюють ударний ритм при ударі об шкіряні мембрани інструменту.

Гуіро - латиноамериканський музичний інструмент. Індіанці виготовляли гуіро з плодів горлянкового дерева Ігуера. За формою гуіро можуть являти собою звичайну дерев'яну дощечку з насічками зверху, або фігурку якої-небудь тварини.

Кастаньєти — ударний музичний інструмент, представляє собою дві увігнуті пластинки-черепашки, в верхніх частинах пов'язані між собою. Пластини традиційно виготовлялися з твердої деревини, хоча останнім часом для цього все частіше використовуються пластик. У перекладі з іспанського назва інструмента означає «каштан». Кастаньєти набули найбільшого поширення в Іспанії, Італії і Латинській Америці. У світовій культурі кастаньєти міцніше за все асоціюються з образом іспанської музики, особливо з музикою іспанських циган, стилем фламенко і т.д.

Етнічна музика - це індивідуальність народу, виражена в звуці.

Далі буде ......

Предыдущие статьи