Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Казу (Kazoo)

Казу (Kazoo)

Казу (Kazoo)
Американський народний музичний інструмент

08.01.17

Казу американський народний інструмент, який популярний і в наші дні. Цей інструмент широко застосовується в музиці стилю скіффл (skiffle).

Цей музичний стиль є різновидом американської фольк-музики. Він полягає в спорідненості з блюзом і джазом. Цей напрямок відносно молодий, так як вон сформувався на початку двадцятого століття в околицях Нового Орлеана, який вважається колискою джазової музики. Це спів з акомпанементом на імпровізованих музичних інструментах Скіффл- абсолютно проста і невибаглива музика, оскільки не вимагає глибоких знань і вміння добре грати на якомусь музичному інструменті, в ролі яких може виступати що завгодно.

У Сполучених Штатах Америки в ансамблях скіффл казу звучить разом з такими ж незвичайними музичними інструментами. Наприклад, можна почути Казу разом з пральною дошкою, на якій грають металевими наперстками. Казу може бути в ансамблі з контрабасом, зробленим з оцинкованого тазу з прикріпленою до нього ручкою від лопати. Одне з найбільш незвичайних поєднань - це казу з керамічною пляшкою з під віскі об'ємом в два галона, яка видає басові звуки на зразок туби. Іноді Казу грає разом з «дерев'яним чоловічком», який своїми каблучками вистукує дробові ритми в такт музиці. Варіантів може бути безліч, все залежить від бажання урізноманітнити музичну картину і здивувати слухача.

З  чого ж складається цей оригінальний музичний інструмент?

Казу являє собою невеликий металевий або пластмасовий циліндр, звужується до кінця. В середину циліндра зверху вставлена металева пробка з мембраною з цигаркового паперу. Виконувати музику на казу дуже легко - в нього треба просто співати, а паперова мембрана змінить ваш голос до невпізнання.

Казу може бути різних розмірів. Матеріал мембран теж може бути виготовлений по-різному. Все це допомагає досягти особливих ефектів при співі.

У нашому музичному магазині mayak-music.prom.ua Ви теж можете пидбати цей оригінальний і дивовижний за звучанням інструмент  Kazoo.

Предыдущие статьи