Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Дим-машина

Дим-машина

Дим-машина
Дим-машина використовується для зменшення прозорості повітря.

26.12.16

Серед генераторів ефектів найбільш часто використовуються прилади для отримання диму: генератори туману, дим-машини і генератори "важкого диму".

 Світлове шоу було б не таким ефектним, якби не дим машини.
З їхньою допомогою приміщення заповнюється різної щільності димом і досягається ефект променів від світлових приладів.

Принцип роботи дим машини побудований наступним чином:

З бака за допомогою насоса (помпи) рідина під тиском подається на випаровувач. Склад рідини абсолютно безпечний для здоров'я людини і тварин.

 

Для отримання низько стелющогося щільного диму використовують різні технології. 

Існують різні види дим машин. Генератори туману без нагрівальних елементів створюють легкий серпанок, в якому промені читаються легко, а саме приміщення залишається досить прозорим.

Генератор густого важкого диму виробляє стелящийся по підлозі дим. У такому обладнанні аерозоль охолоджується до температури на кілька градусів нижче температури в приміщенні, і для того щоб він рухався, використовуються вентилятори. 

Дим-машина із застосуванням сухого льоду (замороженої вуглекислоти) - найпростіша і недорога. Аерозоль від звичайного пристрою проходить через ємність з сухим льодом, температура якого - нижче -78 ° С, і сильно охолодженої надходить в приміщення. Мінусом такого пристрою є необхідність купувати і зберігати сухий лід.

Генератор легкого диму є найпоширенішою різновидом. Він універсальний і недорого коштує. Такий пристрій використовують в невеликих кафе і на домашніх святах.

Дим-машини можуть випускатися як в підлоговому, так і в підвісному варіантах, з таймером, комплектуватися пультами управління або інтерфейсом для управління з світлового пульта.

Виробників дим-машин сьогодні багато. Кожен з них випускає прилади, що розрізняються за функціональними особливостями, продуктивності, і звичайно, ціною.

За допомогою штучного диму можна створити неповторну і загадкову атмосферу на концертах, в кафе, на вечірках та інших розважальних заходах різного масштабу, в приміщенні і на відкритих майданчиках.

У нашому музичному магазині mayak-music Ви можете придбати дим машини і рідину до них .

Предыдущие статьи