Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Віолончель

Віолончель

Віолончель
Віолончель - струнний смичковий музичний інструмент.

21.12.16

Віолончель - струнний смичковий музичний інструмент басового і тенорового регістра, відомий з першої половини XVI століття.

Віолончель має таку саму будову, що і скрипка, однак значно більших розмірів. На віолончелі грають сидячи, ставлячи її перед собою і впирають в підлогу особливою ніжкою з вістрям. У сучасних віолончелях широко застосовується винайдений французьким віолончелістом П. Тортельє вигнутий шпиль, надаючи віолончелі більш пологе положення, він полегшує техніку гри і, певною мірою, сприяє кращому звучанню інструменту.

Віолончель з'явилася в кінці ХV - початку ХVI століття в результаті тривалого розвитку народних смичкових інструментів. Спочатку застосовувалася глибоким чином як басовий інструмент в різних ансамблях і для супроводу співу або гри на скрипці, флейті і т.д. До 2-ї половини ХVII столітт носила назви violoncino, Basso di Viola da braccio. Інструменти робилися різних розмірів .

Історія запам'ятала двох майстрів,які особливо прославилися виробництвом віолончелей. Це - Гаспаро да Сало і Паоло Маджіні. Вони жили на рубежі ХVI - ХVII століття і перший саме їм народний поголос приписувала честь «винаходу» сучасної скрипки з чотирма струнами, настроями Квінта, удосконалення violone, або контрабаса віоли і нарешті, створення віолончелі. Перші майстри, що будували віолончелі не зовсім ще ясно представляли той вірний шлях в розвитку сучасної віолончелі, який був завершений цілком, лише Антоніо Страдіварі.

 

У технічному відношенні віолончель  є майже  досконалим інструментом. Їй доступні всі технічні тонкощі, властиві скрипці і альту, але для свого відтворення вони, як правило вимагають більшої витрати праці. Словом техніка віолончелі складніше скрипкової хоча і настільки ж блискуча. З перших днів появи віолончелі в оркестрі і протягом цілих століть становище її там було вкрай незавидним, ніхто з сучасників тоді навіть і не здогадувався про найбагатших художньо - виконавських можливостях віолончелей. Навіть в ті часи, коли музика різко рушила вперед, обов'язки віолончелі залишалися настільки ж скромними і навіть убогими. Такий великий майстер оркестру, як Йоганн-Себастьян Бах жодного разу не доручив віолончелі співучої партії, в якій вона могла б блиснути своїми якостями.

Бетховен був безсумнівно першим композитором - класиком, що визначив істинне гідність віолончелі і поставив її, на те місце в оркестрі, яке їй личить по праву.

Цілком справедливо буде зауважити, що в даний час всі композитори глибоко цінують віолончель - її теплоту, щирість і глибину звучання, а її виконавські якості давно вже підкорили серця як самих музикантів, так і їх захоплених слухачів.

У нашому магазині музичних інструментів mayak-music Ви можете придбати цей вишуканий інструмент Віолончель як для початквців ,так і для професіоналів.

Предыдущие статьи