Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Camps - гітари з Італії.

Camps - гітари з Італії.

Camps - гітари з Італії.
Творці гітар з 1945 року.

19.12.16

Компанія Camps  була заснована в 1945 році з метою створення інструменту, адаптованого до конкретних потреб кожного музиканта. Його засновник Хуан Camps вирішив займатися виробництвом гітар через його інтерес до музики, особливо до гітари.

За більш ніж 70-річний досвід роботи Camps гарантує  якість своєї продукції. Для того, щоб зберегти якість і майстерність стандартів,всі гітари виробляються в майстерні, розташованій в місті Жирона (Іспанія) і відповідно традиційним методам, використовуваним на протязі багатьох століть в Іспанії.

Конструкція іспанських гітар вимагає інтенсивної праці майстрів для відбору і розпилювання лісу, монтажу, полірування та обробки, які можуть бути здійснені тільки висококваліфікованим персоналом і під суворим контролем якості за весь процес виготовлення. Таким чином, їхні гітари перевіряються на якість на кожному етапі процесу. Крім того, всі працівники професіонали мають солідний досвід в ремеслі побудови гітар.

Незважаючи на традиції фірми Camps,  безперервно вводяться інновації для розвитоку виготовлених продуктів.В результаті  інноваційного духу Camps ввів сучасні елементи, такі як анкерний стрижень поміщений всередину шиї, ексклюзивна система ампліфікації, яка використовує шість незалежних сідел на мосту, Midi, лаки і новинки клеїв.
Виробництво оснащене сучасним обладнанням для сушіння і обробки лісів, для контролю вологості в атмосфері, точність калібрування, вимірювання та комп'ютерним управлінням механізації. Об'єднуючи традиції і нові технології Camps сторив інструменти, в якіих втілені найважливіші аспекти художнього інструменту , надійність, точність обробки, довговічність і прекрасний звук.

Camps розробляє всі інструментиі з побажаннями і потребами клієнта. Різні моделі : Фламенко, Класичні,  концертні та електроакустічні моделі . Таким чином, кожен музикант может знайти гітару, яка задовольняє його Вимоги.

У нашому музичному магазині mayak-music Ви можете придбати продукцію фірми Camps.

Предыдущие статьи