Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Налаштування музичних інструментів за допомогою тюнера

Налаштування музичних інструментів за допомогою тюнера

Налаштування музичних інструментів за допомогою тюнера
Найпростіший спосіб налаштувати гітару.

30.11.16

Найпростіший спосіб налаштувати струнний музичний інструмент - користуватися тюнером.Це ідеальний варіант для початківців-музикантів, так як він не вимагає ніяких слухових навичок. За допомогою тюнера однаково легко можна налаштувати всі струнні музичні інструменти.

На сьгоднішній день існує безліч моделей і виробників тюнерів.

З чого ж почати: натискаємо  кнопку включення тюнера (зазвичай тією ж кнопкою тюнер вимикаєтья).


Після того, як ми вімкнули тюнер, з'являється підсвічуване табло  і ми бачимо на екрані стрілку, а також індикатор налаштування інструменту. Зіграйте будь-якою  струною - тюнер покаже, яка це нота, і наскільки точно вона налаштована. Якщо тюнер показав відхилення, крутите кілочок, домагайтеся зміни звучання струни. Якщо тюнер показує потрібну нам ноту, але стрілка знаходиться не на середині, а наприклад в правому нижньому кутку, це означає, що струну ще потрібно тягнути до тих пір поки вона не досягне середини, а якщо стрілочка знаходиться в лівому кутку то струна перетягнена і потрібно її трохи спустити.  Як тільки нота на тюнері забарвиться в зелений колір, або стрілочка буде посередині шкали можете бути спокійні, струна звучить правильно!

Існують такі види тюнерів:

  • С - хроматичний тюнер (дозволяє швидко і дуже точно налаштувати духові, струнні, клавішні та інші інструменти)

 

  • G - гітарний тюнер

  • V - скрипковий тюнер

  • B - басовий тюнер

  • U - тюнер для укулеле 

 

У нашому музичному магазині mayak-muisc Ви знайдете найрізноманітніші моделі тюнерів для різніх інструментів. Якщо Ви не можете самостійно вибрати потрібну Вам модель, наші консультанти допоможуть Вам це зробити: нададуть детальну інформацію про товар і пояснять як ним користуватися.

 

Предыдущие статьи