Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Маракаси

Маракаси

Маракаси
Екзотичні інструменти.

24.11.16


Маракаси з'явилися з декількох стародавніх цивілізацій майже одночасно. Африканські племена, як відомо, грали на барабанах і аналогічних традиційних інструментах, які були присутні в їхній культурі  протягом століть.Спочатку маракаси виготовляли тільки з гарбуза. Для цього плід висушували і потім отриманий корпус заповнювали насінням. Гарбуз струшували, насіння билося об його стінки і виходив звук.

У Південній Америці, маракаси були пов'язані з магією, знахарі використовували маракаси як інструмент який викликав духів.Так само за допомогою маракасів проводилися своєрідні ворожіння по кулькам всередині їх, для цього маракас розбивали, і дивилися, як впадуть кульки на землю.Зараз маракаси як магічний інструмент практично не використовуються.

Матеріалом для сучасних маракасів є дерево, метал, пластик. Всередину засипають дріб або сухий горох. Звук можна змінювати, додаючи або видаляючи частину «начинки». Крім того, різних ефектів можна домогтися, обертаючи маракас по колу або струшуючи їм з боку в бік. У першому випадку звук виходить глухим і шиплячим, а в другому - схожим на ритмічні удари.

Найбільш часто маракаси використовуються в латиноамериканській музиці,в джазових та естрадних ансамблях, їх також можна почути в складі оркестрової музики, якщо потрібно надати мелодії певних мотивів.
Немає точних розмірів маракасів. Це індивідуальний інструмент, що виготовляється під конкретну людину з урахуванням його смаків. Як правило, це невеликий інструмент, який можна було б легко утримувати в руці.

Маракаси за останні роки стали досить поширені і в нашій країні, завдяки своїй екзотичності та досить незвичним звучанням.

В нашому музичному магазині Ви знайдете великий вибір маракасів  з різного матеріалу і за різною ціною детальніше http://mayak-music.prom.ua/g10138838-marakasy

Предыдущие статьи