Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Великий звук у малому пакуванні

Великий звук у малому пакуванні

Великий звук у малому пакуванні

09.10.16

Бувають моменти в житті коли ваш педалборд розростається до величини невеликого стадіону і носити його вже абсолютно неможливо, транспортувати його можуть лише три воли на великому возі. 

На процесорі ви грати категорично не хочете, адже - "фуууу, ведь ето жє цифра, не тот звук і ваащє". Ну купа інших причин.

Є хороша інформація - низка компаній вже давно розробляє дуже якісні і різноманітні педалі у малих корпусах.

Зробимо короткий огляд.

Напевно найважливішою з усіх є компанія TC ELECTRONIC із славетної Данії. Ця компанія вже міцно і незрушно засіла у гітарному світі, вона завоювала пошану великих гітаристів, її хорус та тюнер можна побачити чи не в кожному педалборді. На її процесорах грає сама Металіка, отримуючи той важливий ламповий звук.

Звісно будучи інноваторами компанія задумалась над тим, що у світі все мінізується, звужується, поліфункціонізується (такого слова нема, але всі зрозуміли). тому вирішили створити свої найпопулярніші ефекти у міні розмірах. Звісно дечим довелося пожертвувати, як наприклад батарейкою, яку вже не поставиш, але ж у педалбордах все одно всі користуються блоками живлення.

У модельному ряді представлені всі важливі ефекти, тому абсолютно можливо створити повноцінний педалборд. Ну а чого нема у TC Electronic з легкістю можна знайти у китайців компанії MOOER.

Ось приклад того як китайці і датчани можуть спів існувати.

Компанія MOOER взяла ідею і понесла її ще далі. Вона створила таку величезну кількість різних ефектів, що стає аж весело на душі від розмаїття.

Ну і це ще не все.

Компанія створила і невеликі процесори, як напідлогові так і кишенькові.

У неї з"явились також педалі вах вах і експресії у малих розмірах.

Завдяки цьому ваш педалборд взагалі може стати непристойно малим.

Важливо, що компанія окрім педалей щей створила периферію до них, міні педалборди, блоки живлення, сплітери.  Це все стане вам у пригоді.

Варто згадати ще одного монстра гітарного звуку, який взявся за розміри найбільшої педалі. Вах вах і педаль експресії завжди мали великі розміри і відповідно вагу та займали багато місця, а найпопулярнішим педалями цього типу є напевно Dunlop, ну вони і розробили свої педалі у малих корпусах.

Порівняйте

Тому якщо ви фанат Данлоп і ніякі інші вах вах вам не треба то будь ласка,  Тим паче Данлоп подумав і про братів наших з бас гітарами і створив міні версію вах вах бас педалей. 

Багато цих педалей доступні в нашому інтернет магазині.

Предыдущие статьи