Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Вчимо дитину грати на гітарі.

Вчимо дитину грати на гітарі.

Вчимо дитину грати на гітарі.

04.10.16

Заняття музикою дуже важливі для розумового і психологічного розвитку особистості дитини. При цьому не має значення - обере він надалі професію музиканта чи ні, такі уроки самоцінні. Вченими підтверджено той факт, що освоєння будь-якого музичного інструменту розвиває пам'ять, моторику рук, уважність, грамотну багату мову, загальний рівень інтелекту, дозволяючи мозку людини обробляти інформацію швидше.

Також серед тих малюків, які займаються музикою більший відсоток дітей які володіють в однаковій мірі обома руками (на відміну від правшів і лівшів), а це означає, що розвиток обох півкуль мозку відбувається рівномірно.

Сьгодні розлянемо користь заннять на гітарі.

Виявляється, грати на гітарі не тільки красиво, але і корисно для здоров'я.

Чому ж саме гітара? З точки зору фахівців, вибір інструменту, звичайно, має значення, але не принципове. У той же час, якісна гітара досить доступна за ціною, володіє розкішним звучанням і великим потенціалом у виконанні різних композицій, вираженні експресії. Крім того, специфіка гітари така, що на відміну від багатьох інших інструментів, навчати, як дорослого, так і дитину можна віддалено, за допомогою відео- та аудіоматеріалів.

Навіть якщо ваша дитина не досягне висот у грі на гітарі, вона все одно буде отримувати задоволення від того, що у неї виходить, і прагнутеме до саморозвитку. З огляду на те, що повноцінний класичний інструмент доступний для навчання дітям з 5 років, то гра перебором на гітарі сприяє розвитку рухливості рук і дрібної моторики м'язів, що в такому віці вкрай важливо.

Таким чином, уроки гри на гітарі гармонізують і розвивають особистість дитини, направляють його енергію в творче русло і зміцнюють віру в свої сили.

В нашому музичному магазині mayak-music Ви знайдете величезний вибір гітар на любий смак і за доступною ціною, детальніше:http://mayak-music.prom.ua/g10138714-gitary

http://mayak-music.com.ua/index.php?route=product/category&path=20

Предыдущие статьи