Корзина
211 отзывов
Ми - справжній магазин. Більшість товарів є в наявності!Хіти продаж!
+380677264654
+380
67
726-46-54
+380
63
742-97-21
+380
95
702-99-01
+380
45
636-62-17
Rotosound - англійські струни

Rotosound - англійські струни

Rotosound - англійські струни

17.06.16


Сама компанія, яка в майбутньому ще не раз влаштує сколихне світ інструментальної музики, була заснована в 1958 році.
 

Компанія починалася з того, що для такого інструменту як сітар не було повноцінного набору струн, і засновник мусив спочатку підібрати комплект використовуючи струни з різних інструментів, вілоончелей, гітар, скрипок, а вже потім організувати виробництво повноцінних комплектів. 


Справжнім проривом і першим серйозним успіхом стала розробка легендарних Rotosound Swing Bass 66 - струн, які зробили революцію в звучанні бас-гітар. В середині 60-х до Джеймса Хаус звернувся басист групи The Who Джон Ентвістл з проханням допомогти знайти власне звучання і розробити максимально зручний для нього комплект струн.Нові технології від Ротосаунд
Через кілька тижнів, які вони присвятили розробці, був виготовлений прототип RS66, виготовлений з нержавіючої сталі. Набір мав яскраве і потужне звучання - саме те, що було потрібно музичній культурі для того, щоб бас-гітаристи перестали знаходиться в тіні і стали звучати дійсно цікаво і помітно в рамках групи. Особливість нового комплекту полягала в новому круглому керні - його зробили тонше, при цьому злегка збільшивши калібр струн.
Ще однією передової розробкою компанії стала технологія Superwound, популярність якої вилилася у відкриття окремого виробництва SuperWound Company Limited. У чому «фішка»? Для посилення магнітоактивних властивостей і амплітуди коливання струни в області її торкання з бриджем відсутнє намотування - тобто через бридж проходить тільки сердечник. Як відзначали в своїх відгуках музиканти, струни Rotosound з технологією Superwound краще піддаються контролю атаки, з їх допомогою можна отримати як м'який джазово-блюзовий звук, так і жорстке металеве звучання, змінюючи інтенсивність звуковидобування.

Інноваційна, герметична упаковка виготовлена з фольги. Яка забезпечує безпрецедентний захист від вологи, забезпечуючи струнам захист, завдяки якій струни не тьмяніють, не псуються. Так само кожна струна упаковується в пакети прямо на фабриці і в такому вигляді потрапляє в руки гітаристам і готова до використання. Стабільне середовище, яке утворюється в цих пакетиках гарантує, що заводська свіжість струни підтримується, поки не відкрив пачку. Всі струни Rotosound тепер поставляються з кольоровими кінцевими кільцями, і тому що вони Британського виробництва, вони червоні, білі і сині. Ідея для колірного кодування прийшли від Кеті Хау, виробничого директора.
 Також цікава думка мого улюбленого музиканта Сергія Табачнікова.


На сьогоднішній день продукцію компанії також використовують багато відомих музикантів, в числі яких:
Vinnie Moore (UFO)
Steve Harris (Iron Maiden)
Guthrie Govan
Billy Sheehan
Arch Enemy
Cradle of Filth
Katatonia
Rush і багато-багато інших.
Детальніше:http://www.mayak-music.com.ua/index.php?route=product..